دوره چهارم میس عطی: اتوبوس مدرسه

درباره دوره

به پلی روم مجازی میس عطی خوش آمدید! میس عطی عاشق بازی کردن، یادگرفتن، کاردستی و آهنگ خواندن با کودکان است. میس عطی ساعت‌ها فعالیت جذاب تهیه کرده تا کودکان در منزل زبان دوم خود را با سرگرمی و بازی یاد بگیرند. در پلی روم مجازی میس عطی، زمانی که کودکان روبروی صفحه نمایش سپری می‌کنند امن و بدون نگرانی است تا به رشد آن‌ها کمک کند. 

ویژگی‌های پلی روم مجازی میس عطی

آموزش تعاملی: در پلی روم مجازی میس عطی، زمانی که کودکان روبروی صفحه نمایش سپری می‌کنند امن و بدون نگرانی است تا به رشد آن‌ها کمک کند و منجر به آسیب‌های جبران ناپذیر نشود.

مهارت‌های چندگانه: بازی ها و فعالیت ها طوری طراحی شدند که بچه ها علاوه بر دوزبانگی مهارت های چندگانه خود مثل حل مسئله، هماهنگی دست و چشم، دست ورزی، خلاقیت، مهارت بازی کردن، فکر کردن و قوه تخیل رو تقویت کنند.

آموزش غیر مستقیم: تو هر ویدیو میس عطی با بازی های متنوع، کاردستی و نقاشی بچه ها رو غیر مستقیم در معرض زبان انگلیسی با لهجه اصیل قرار میده.

دوره آموزشی اتوبوس مدرسه، برای کودکان دوزبانه

چهارمین افزودنی لذت بخش به بسته های آموزشی دوزبانه کودک میس عطی! این پکیج آموزشی با سه ویدیوی جذاب از فعالیت‌ها و بازی های دوزبانه میس عطی، دروازه ای برای یادگیری زبان انگلیسی برای کودک دلبند شماست. میس عطی، متخصص رشد زبان کودکان، ترکیبی استثنایی از فعالیت‌های سرگرم‌کننده و کارتون هارا را طراحی کرده است که برای تقویت مهارت‌های دوزبانه و پرورش مهارت زبان انگلیسی در ذهن‌ کودکان ساخته شده است.

دوره «اتوبوس مدرسه» با بازی‌های جذاب و شعرهای کودکانه، بچه ها را کاملاً مجذوب خود می کند. همانطور که آنها شعرمی خوانند و در این فعالیت های جذاب شرکت می کنند، بدون زحمت، زیبایی زبان دوم را جذب می کنند. دوره “اتوبوس مدرسه” میس عطی بیش از یک ابزار یادگیری است. یک ماجراجویی است که تضمین می کند رشد زبانی کودک شما به همان اندازه که آموزشی است شادی بخش باشد!

 

برای اطلاع بیشتر از ویژگی‌های پلی روم مجازی به این صفحه مراجعه کنید 🙂

نمایش بیشتر

چه چیزی یاد خواهید گرفت؟

 • شعر، بازی و فعالیت‌های جذاب به زبان انگلیسی و برای آموزش کودک دوزبانه.
 • این دوره علاوه بر کمک به تسهیل دوزبانگی، به مهارت های چندگانه مثل حل مسئله، هماهنگی دست و چشم، دست ورزی، خلاقیت، مهارت بازی کردن، فکر کردن و قوه تخیل کمک می‌کند.

محتوای دوره

اتوبوس مدرسه با میس عطی

 • Animal Town
  11:36
 • School Bus
  13:56
 • Wash Wash
  00:00

محتوای کمک آموزشی

رتبه بندی و نظرات دانشجویان

هنوز بررسی نشده است
هنوز بررسی نشده است