دوره ششم میس عطی: میمون کوچولو‌ها

درباره دوره

به پلی روم مجازی میس عطی خوش آمدید! میس عطی عاشق بازی کردن، یادگرفتن، کاردستی و آهنگ خواندن با کودکان است. میس عطی ساعت‌ها فعالیت جذاب تهیه کرده تا کودکان در منزل زبان دوم خود را با سرگرمی و بازی یاد بگیرند. در پلی روم مجازی میس عطی، زمانی که کودکان روبروی صفحه نمایش سپری می‌کنند امن و بدون نگرانی است تا به رشد آن‌ها کمک کند. 

ویژگی‌های پلی روم مجازی میس عطی

آموزش تعاملی: در پلی روم مجازی میس عطی، زمانی که کودکان روبروی صفحه نمایش سپری می‌کنند امن و بدون نگرانی است تا به رشد آن‌ها کمک کند و منجر به آسیب‌های جبران ناپذیر نشود.

مهارت‌های چندگانه: بازی ها و فعالیت ها طوری طراحی شدند که بچه ها علاوه بر دوزبانگی مهارت های چندگانه خود مثل حل مسئله، هماهنگی دست و چشم، دست ورزی، خلاقیت، مهارت بازی کردن، فکر کردن و قوه تخیل رو تقویت کنند.

آموزش غیر مستقیم: تو هر ویدیو میس عطی با بازی های متنوع، کاردستی و نقاشی بچه ها رو غیر مستقیم در معرض زبان انگلیسی با لهجه اصیل قرار میده.

دوره آموزش میمون کوچولوها! برای کودکان دوزبانه

میمون کوچولوها، ششمین پکیج جذاب از بسته‌های آموزشی دوزبانه میس عطی! این بسته لذت بخش سه ویدیوی جذاب ارائه می دهد که هر کدام توسط میس عطی طراحی شده اند تا یادگیری زبان دوم را به تجربه ای لذت بخش برای کوچولوی شما تبدیل کند. این ویدیوها با موضوع ماجراجویی های میمون های کوچک، نه تنها سرگرم کننده هستند، بلکه به عنوان ابزاری ارزشمند برای آموزش زبان انگلیسی و در عین حال تقویت یک پایه دوزبانه قوی عمل می کنند.

در بسته «میمون‌های کوچولو»، بچه‌ها در کنار میس عطی و دوستان وارد ماجراجویی بامزه‌ای می‌شوند. آنها همراه با قافیه های جذاب در مورد این موجودات بازیگوش می خوانند و جادوی زبان را به شیوه ای جذاب به نمایش می گذارند. علاوه بر این، کوچولوها در ماجراجویی های هیجان انگیز به میمون ها می پیوندند، یک میان وعده خوشمزه درست می‌کنند، نقاشی می‌کنند و برای تقویت حس همدلی یک میمون کوچولوی مریض را با آمبولانس به درمانگاه می‌برند.

با ترکیبی از کارتون های لذت بخش و قافیه ها، میس عطی یک محیط سرگرم کننده و همه جانبه ایجاد می کند که در آن کودکان به طور طبیعی زبان انگلیسی را یاد می گیرند. این بسته تضمین می کند که آموزش دو زبانه فقط در مورد زبان نیست، بلکه در مورد پرورش مهارت های مهم زندگی و عشق پایدار به یادگیری است. «میمون‌های کوچک» میس عطی یک ماجراجویی هیجان‌انگیز است که رشد را در کودک شما تقویت می‌کند و در عین حال فراگیری زبان را به تجربه‌ای شاد تبدیل می‌کند.

 

برای اطلاع بیشتر از ویژگی‌های پلی روم مجازی به این صفحه مراجعه کنید 🙂

نمایش بیشتر

چه چیزی یاد خواهید گرفت؟

 • شعر، بازی و فعالیت‌های جذاب به زبان انگلیسی و برای آموزش کودک دوزبانه.
 • این دوره علاوه بر کمک به تسهیل دوزبانگی، به مهارت های چندگانه مثل حل مسئله، هماهنگی دست و چشم، دست ورزی، خلاقیت، مهارت بازی کردن، فکر کردن و قوه تخیل کمک می‌کند.

محتوای دوره

میمون کوچولو‌ها

 • Yummy Snack
  05:41
 • Five Little Monkeys
  07:53
 • A little Hospital
  14:22

محتوای کمک آموزشی

رتبه بندی و نظرات دانشجویان

هنوز بررسی نشده است
هنوز بررسی نشده است