دوره دوم میس عطی: بیبی شارک و خانواده!

درباره دوره

به پلی روم مجازی میس عطی خوش آمدید! میس عطی عاشق بازی کردن، یادگرفتن، کاردستی و آهنگ خواندن با کودکان است. میس عطی ساعت‌ها فعالیت جذاب تهیه کرده تا کودکان در منزل زبان دوم خود را با سرگرمی و بازی یاد بگیرند. در پلی روم مجازی میس عطی، زمانی که کودکان روبروی صفحه نمایش سپری می‌کنند امن و بدون نگرانی است تا به رشد آن‌ها کمک کند. 

ویژگی‌های پلی روم مجازی میس عطی

آموزش تعاملی: در پلی روم مجازی میس عطی، زمانی که کودکان روبروی صفحه نمایش سپری می‌کنند امن و بدون نگرانی است تا به رشد آن‌ها کمک کند و منجر به آسیب‌های جبران ناپذیر نشود.

مهارت‌های چندگانه: بازی ها و فعالیت ها طوری طراحی شدند که بچه ها علاوه بر دوزبانگی مهارت های چندگانه خود مثل حل مسئله، هماهنگی دست و چشم، دست ورزی، خلاقیت، مهارت بازی کردن، فکر کردن و قوه تخیل رو تقویت کنند.

آموزش غیر مستقیم: تو هر ویدیو میس عطی با بازی های متنوع، کاردستی و نقاشی بچه ها رو غیر مستقیم در معرض زبان انگلیسی با لهجه اصیل قرار میده.

دوره بیبی شارک و خانواده برای کودکان دوزبانه

میس عطی با “بیبی شارک و خانواده اش” اینجا است تا آموزش دوزبانه را برای فرزندان کوچک شما تسهیل کند. با سه ویدیوی جذاب و چندین آهنگ، پر از سرگرمی، شعر و کاردستی، این بسته برای سرگرمی و آموزش کودکان شما با تم دوست داشتنی بیبی شارک طراحی شده است.

هر ویدیو در این پکیج شامل یک ماجراجویی منحصر به فرد با بیبی شارک و خانواده دوست داشتنی اش است. روش‌های آموزشی میس عطی تضمین می‌کند که کودک شما بدون زحمت واژگان و مهارت‌های زبانی جدید را جذب کند.

چه فرزند شما به انگلیسی مسلط باشد و چه به عنوان زبان دوم انگلیسی را یاد می گیرد، این یک پکیج عالی برای تقویت توانایی های دوزبانه اوست.

برای اطلاع بیشتر از ویژگی‌های پلی روم مجازی به این صفحه مراجعه کنید 🙂

نمایش بیشتر

چه چیزی یاد خواهید گرفت؟

 • شعر، بازی و فعالیت‌های جذاب به زبان انگلیسی و برای آموزش کودک دوزبانه.
 • این دوره علاوه بر کمک به تسهیل دوزبانگی، به مهارت های چندگانه مثل حل مسئله، هماهنگی دست و چشم، دست ورزی، خلاقیت، مهارت بازی کردن، فکر کردن و قوه تخیل کمک می‌کند.

محتوای دوره

بیبی شارک و خانواده

 • Hide And Seek
  11:41
 • Shark Family
  09:25
 • Baby Shark
  12:40

محتوای کمک آموزشی

رتبه بندی و نظرات دانشجویان

هنوز بررسی نشده است
هنوز بررسی نشده است