دوره هشتم میس عطی: آب بازی کنیم!

درباره دوره

به پلی روم مجازی میس عطی خوش آمدید! میس عطی عاشق بازی کردن، یادگرفتن، کاردستی و آهنگ خواندن با کودکان است. میس عطی ساعت‌ها فعالیت جذاب تهیه کرده تا کودکان در منزل زبان دوم خود را با سرگرمی و بازی یاد بگیرند. در پلی روم مجازی میس عطی، زمانی که کودکان روبروی صفحه نمایش سپری می‌کنند امن و بدون نگرانی است تا به رشد آن‌ها کمک کند. 

ویژگی‌های پلی روم مجازی میس عطی

آموزش تعاملی: در پلی روم مجازی میس عطی، زمانی که کودکان روبروی صفحه نمایش سپری می‌کنند امن و بدون نگرانی است تا به رشد آن‌ها کمک کند و منجر به آسیب‌های جبران ناپذیر نشود.

مهارت‌های چندگانه: بازی ها و فعالیت ها طوری طراحی شدند که بچه ها علاوه بر دوزبانگی مهارت های چندگانه خود مثل حل مسئله، هماهنگی دست و چشم، دست ورزی، خلاقیت، مهارت بازی کردن، فکر کردن و قوه تخیل رو تقویت کنند.

آموزش غیر مستقیم: تو هر ویدیو میس عطی با بازی های متنوع، کاردستی و نقاشی بچه ها رو غیر مستقیم در معرض زبان انگلیسی با لهجه اصیل قرار میده.

دوره آموزش آب بازی کنیم! برای کودکان دوزبانه

هشتمین پکیج و آخرین مجموعه از فصل اول ویدیو های آموزشی میس عطی! این بسته جذاب شامل سه ویدیوی لذت بخش است که به عنوان ابزار آموزشی ارزشمندی برای آموزش زبان انگلیسی به شیوه‌ای تعاملی و لذت‌بخش عمل می‌کنند.

در این دوره، کودکان با میس عطی به دنیای ماجراجویی های جدیدی می‌روند و در انواع فعالیت های سرگرم کننده شرکت می کنند. این ویدئوها شامل ساخت یک کار دستی لذت از Twinkle Twinkle، لالایی محبوب است که خلاقیت و توسعه زبان را تشویق می کند. علاوه بر این، کودکان کارهای ضروری مانند پوشیدن لباس و حمام کردن را به زبان دوم و با بازی و سرگرمی یاد می‌گیرند.

این دوره با ترکیبی از ویدیو ها و کارتون های جذاب، فضایی فراگیر را برای کودکان ایجاد می کند تا به طور طبیعی زبان انگلیسی را بیاموزند. فعالیت‌های با مضمون آب بازی نه تنها فراگیری زبان را افزایش می‌دهد، بلکه خلاقیت و مهارت‌های ضروری زندگی را نیز تشویق می‌کند. “آب بازی کنیم!”  برای پرورش عشق به یادگیری و درگیر کردن کودکان در دنیای شگفت انگیز سرگرمی با مضمون آب و یادگیری زبان انگلیسی توسط میس عطی، تسهیلگر کودک دوزبانه طراحی شده است.

 

برای اطلاع بیشتر از ویژگی‌های پلی روم مجازی به این صفحه مراجعه کنید 🙂

نمایش بیشتر

چه چیزی یاد خواهید گرفت؟

 • شعر، بازی و فعالیت‌های جذاب به زبان انگلیسی و برای آموزش کودک دوزبانه.
 • این دوره علاوه بر کمک به تسهیل دوزبانگی، به مهارت های چندگانه مثل حل مسئله، هماهنگی دست و چشم، دست ورزی، خلاقیت، مهارت بازی کردن، فکر کردن و قوه تخیل کمک می‌کند.

محتوای دوره

آب بازی

 • My Little Star
  08:42
 • Lets Get Dressed
  09:14
 • Bath time
  13:01

محتوای کمک آموزشی

رتبه بندی و نظرات دانشجویان

هنوز بررسی نشده است
هنوز بررسی نشده است