دوره هفتم میس عطی: از نی‌نی مراقبت کنیم!

درباره دوره

به پلی روم مجازی میس عطی خوش آمدید! میس عطی عاشق بازی کردن، یادگرفتن، کاردستی و آهنگ خواندن با کودکان است. میس عطی ساعت‌ها فعالیت جذاب تهیه کرده تا کودکان در منزل زبان دوم خود را با سرگرمی و بازی یاد بگیرند. در پلی روم مجازی میس عطی، زمانی که کودکان روبروی صفحه نمایش سپری می‌کنند امن و بدون نگرانی است تا به رشد آن‌ها کمک کند. 

ویژگی‌های پلی روم مجازی میس عطی

آموزش تعاملی: در پلی روم مجازی میس عطی، زمانی که کودکان روبروی صفحه نمایش سپری می‌کنند امن و بدون نگرانی است تا به رشد آن‌ها کمک کند و منجر به آسیب‌های جبران ناپذیر نشود.

مهارت‌های چندگانه: بازی ها و فعالیت ها طوری طراحی شدند که بچه ها علاوه بر دوزبانگی مهارت های چندگانه خود مثل حل مسئله، هماهنگی دست و چشم، دست ورزی، خلاقیت، مهارت بازی کردن، فکر کردن و قوه تخیل رو تقویت کنند.

آموزش غیر مستقیم: تو هر ویدیو میس عطی با بازی های متنوع، کاردستی و نقاشی بچه ها رو غیر مستقیم در معرض زبان انگلیسی با لهجه اصیل قرار میده.

دوره آموزش از نی‌نی مراقبت کنیم، Baby JJ برای کودکان دوزبانه

با بیبی جی‌جی فعالیت های جذاب و بامزه می‌کنیم! ویدیوهای این پکیج با تمرکز بر شخصیت محبوب بچه‌ها، Baby JJ، نه تنها سرگرم کننده هستند، بلکه به عنوان ابزار ارزشمندی برای آموزش زبان انگلیسی به شیوه ای سرگرم کننده و تعاملی عمل می کنند.

در این پکیج، کودکان به دنیای جی‌جی سفر می‌کنند، جایی که زمان با کیفیتی را با این شخصیت دوست داشتنی سپری می کنند. همراه با میس عطی، بچه‌ها در فعالیت‌هایی مانند کمک به او در لباس پوشیدن و خواباندن او شرکت می‌کنند، مهارت‌های مهم زندگی را تقویت می‌کنند. کودکان از طریق شعر خوانی و ماجراجویی های سرگرم کننده به طور طبیعی زیبایی زبان انگلیسی را جذب خواهند کرد.

Baby JJ با ترکیبی عالی از کارتون های جذاب و شعر های کودکانه، محیطی همه جانبه برای کودک دوزبانه ایجاد می‌کند. این پکیج نشان می‌دهد که آموزش زبان دوم برای کودک به همان اندازه که آموزشی است لذت بخش هم است؛ عشق به یادگیری را تقویت می کند و ارتباطی را با Baby JJ تقویت می کند که کودکان آن را دوست می دارند.

 

برای اطلاع بیشتر از ویژگی‌های پلی روم مجازی به این صفحه مراجعه کنید 🙂

نمایش بیشتر

چه چیزی یاد خواهید گرفت؟

 • شعر، بازی و فعالیت‌های جذاب به زبان انگلیسی و برای آموزش کودک دوزبانه.
 • این دوره علاوه بر کمک به تسهیل دوزبانگی، به مهارت های چندگانه مثل حل مسئله، هماهنگی دست و چشم، دست ورزی، خلاقیت، مهارت بازی کردن، فکر کردن و قوه تخیل کمک می‌کند.

محتوای دوره

بی بی جی جی

 • Play With Baby JJ
  12:52
 • Feeding The Baby
  10:53
 • Goodnight
  09:36

محتوای کمک آموزشی

رتبه بندی و نظرات دانشجویان

هنوز بررسی نشده است
هنوز بررسی نشده است