پخش ویدیو

بابل گاپیز

Bubble Guppies

سریال بابل گاپیز درباره تعدادی بچه دانش آموز حبابی می باشد و شامل ترکیبی از ژانرهای کمدی، سرگرمی و موزیکال است و حول ماجراهای زیر آب گروهی از کودکان پیش دبستانی به نام‌های مالی، گیل، گوبی، دیما، اونا، نونی و زولی می‌چرخد.

در این سریال جذاب، ما با دنیایی شگفت‌انگیز و شخصیت‌های دوست داشتنی کودکان پیش دبستانی آشنا می‌شویم. چهارچوب داستانی بابل گاپیز به گونه‌ای طراحی شده است که هم به یادگیری کودکان کمک می‌کند و هم آنها را سرگرم می‌کند.

در هر قسمت از این کارتون، یک موضوع جذاب مطرح می‌شود و با کمک داستان‌های طنزآمیز و موزیکال، به کودکان آموزش داده می‌شود. از بازی‌های گروهی و رقابت‌های دوستانه گرفته تا موضوعاتی مانند دوستی، همکاری، و پذیرش تفاوت‌ها، همه و همه در قالب داستان‌های بابل گاپیز به تصویر کشیده شده‌اند.

شخصیت‌های این کارتون همگی دارای ویژگی‌ها و شخصیت‌پردازی‌های منحصر به فردی هستند. از مالی که یک رهبر طبیعی است گرفته تا گوبی که همیشه با ایده‌های خلاقانه و نوآورانه ای می‌آید، هر کدام دارای جذابیت‌های خاص خود هستند.

با میس عطی و کارتون‌های دو زبانه، کودکانتان می‌توانند از ماجراهای آموزشی بابل گاپیز لذت ببرند و در همین حال زبان انگلیسی را نیز یاد بگیرند.

موسیقی بابل گاپیز

ویژگی برجسته دیگر بابل گاپیز، موسیقی‌های آن است. آهنگ‌های سرگرم کننده و متنوعی که در هر قسمت به گوش داده می‌شوند، کودکان را به خواندن و تحرک ترغیب می‌کند. این موسیقی‌ها نه تنها ساعاتی شاد و پر از حال و هوای خوش برای کودکان ایجاد می‌کند، بلکه مهارت‌های حرکتی و هماهنگی آنها را نیز تقویت می‌کند.

در کنار همه این موضوعات آموزشی، بابل گاپیز زبان اصلی به کودکان مفهوم‌های اساسی مانند احترام به دیگران، کار گروهی، حل مشکلات و توانمندی‌های ارتباطی را نیز آموزش می‌دهد. هر قسمت با یک درس اخلاقی یا مفهوم آموزشی پایان می‌یابد که کودکان می‌توانند آن را در زندگی واقعی خود به کار ببرند.

از طرفی، کارتون بابل گاپیز زبان اصلی برای کودکانی که می‌خواهند زبان انگلیسی را بیاموزند یا مهارت‌های زبانی خود را تقویت کنند، یک فرصت طلایی است. با دیدن قسمت‌های اصلی این کارتون، آنها با لهجه درست، واژگان و جملات استاندارد انگلیسی آشنا می‌شوند.

با یک کلمبولانس تماس بگیر - قسمت 1

جایزه مداد رنگی - قسمت 2

توله سگ حبابی - قسمت 3

برام یه ساختمان بساز - قسمت 4

اردک ها به ردیف - قسمت 5

ماهی گرامپ - قسمت 6

سنگ های ماه - قسمت 7

کی نقش گرگ رو بازی میکنه - 8

ما خیلی باحالیم - 9

فیشکتبال - 10

افسانه پا صورتی - 11

بالا و بالا و دور - 12

جوجه بهار می آید - قسمت 13

دیدار سنجاب با پسر - قسمت 14

گاو داشتن - قسمت 15

جشن میگویی - قسمت 16

روز صدف مبارک - قسمت 17

میتونی چاله بکنی - قسمت 18

نیش حباب - قسمت 19

جشن هالووین در خانه - قسمت 20

x نقطه را نشان می دهد - قسمت 1

تعطیلات مبارک آقای گرامپفیش - قسمت 2

کرگدن تنها - قسمت 3

افسانه فین تستیک حباب ها - قسمت 4

رژه دختر گاوچران - قسمت 5

آتش نشان گیل برای نجات - قسمت 6

دندانی روی طاق - قسمت 7

کامیون هومونگا - قسمت 8

آن را بررسی کنید - قسمت 9

توپ ساحلی - قسمت 10

صدای هیس اسکامپینیس - قسمت 11

ساخت و ساز روانی - قسمت 12

حباب کادابرا - قسمت 13

اردک های حبابی - قسمت 14

مسابقه قطار سه گانه - قسمت 15

فقط بینی اِسفینکس - قسمت 16

آقا نونی خوب - قسمت 17

اشکالات را بیاورید - قسمت 18

روز موی خوب - قسمت 19

کارتون‌های مشابه

اشتراک شما پایان یافته !

برای ادامه‌ی تماشای کارتون‌ها لطفا اشتراک خود را تمدید کنید !