آهنگ های شاد کودکانه

Happy children's songs

دنیای سرگرم کننده کارتون های صوتی

کارتون ها بخشی جدایی ناپذیر از دوران کودکی ما هستند. آنها پر از رنگ، ماجراجویی، خنده و البته صدا هستند! اما گاهی اوقات شرایطی پیش می آید که نمی توانیم کارتون های تصویری را تماشا کنیم. شاید در حال مسافرت باشیم، در تاریکی باشیم یا اینکه بخواهیم چشمانمان را کمی استراحت دهیم. اینجاست که دنیای شگفت انگیز کارتون های صوتی به کمک ما می آید.

کارتون های صوتی، داستان هایی هستند که با صدا و افکت های صوتی روایت می شوند. این کارتون ها می توانند بر اساس کتاب های تصویری، داستان های عامیانه یا حتی فیلمنامه های اصلی ساخته شوند.

مزایای کارتون های صوتی:

  • تقویت قوه تخیل: از آنجایی که تصویری وجود ندارد، کودکان مجبور می شوند با ذهن خودشان صحنه ها و شخصیت ها را تصور کنند. این کار به تقویت قوه تخیل و خلاقیت آنها کمک می کند.
  • بهبود مهارت های شنیداری: گوش دادن به دیالوگ ها، افکت های صوتی و موسیقی متن، مهارت های شنیداری کودکان را تقویت می کند.
  • سرگرمی در هر مکان و هر زمان: کارتون های صوتی را می توان در هر مکانی و با هر وسیله ای گوش داد. در ماشین، در اتوبوس، هنگام خواب و یا هر زمان دیگری که نیاز به سرگرمی دارید.
  • مناسب برای سنین مختلف: کارتون های صوتی برای سنین مختلف وجود دارد. از داستان های ساده برای کودکان نوپا تا ماجراجویی های پیچیده تر برای کودکان بزرگتر.

01 - Sailor Went To Sea Sea Sea

02 - Row Row Row Your Boat

03 - Dingle Dangle Scarecrow

04 - Wheels On The Bus

05 - One Finger One Thumb

07 - London Bridge Is Falling Down

08 - Ring Ring O' Roses

09 - Oranges And Lemons

10 - Here We Go Round The Mulberry Bush

کارتون‌های مشابه

اشتراک شما پایان یافته !

برای ادامه‌ی تماشای کارتون‌ها لطفا اشتراک خود را تمدید کنید !